Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift
PDF
Toyota 62-7FDN30, with side shift
Luați legătura cu vânzătorul
Vă rog să mă contactați
Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift - Machineryline
Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift | Imagine 1 - Machineryline
Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift | Imagine 2 - Machineryline
Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift | Imagine 3 - Machineryline
Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift | Imagine 4 - Machineryline
Vă interesează anunțul?
1/4
PDF
Notificați-mă despre schimbarea prețului
Cumpăra
Marca: Toyota
Modelul: 62-7FDN30, with side shift
Anul: 2019
Capacitatea de încărcare: 3.000 kg
Greutate cu încărcătura: 4.400 kg
Montant tip: triplex
Înălţimea de ridicare: 4,5 m
Locul de amplasare: China Shanghai11723 km to "United States/Columbus"
Data publicării: 3 mai 2026
Machineryline ID: YR47242
Motor
Marca: Toyota
Combustibil: diesel
Stare
Stare: second hand
Informaţie suplimentară
Culoare: portocaliu
Servicii suplimentare
Informaţie suplimentară — Stivuitor diesel Toyota 62-7FDN30, with side shift
We have:
*Perfect condition machine
*Fast delivery speed
*Professional engineers maintenance
*Good after-sales service
Contact me to get more details;-)
My contact:
Whatsapp/ Wechat: arată contacte
Email: arată contacte
arată contacte
FAQ:
1. Payment term: TT, 30% deposit + 40% before loading + 30% balance
2. MOQ: 1 unit
3. Delivery time: generally 7-14 work days, depend on your quantity
4. Package: we will choose the most effective, depend on customer's request
Bulk ship: usually for big machine
Container: mostly for small machine
Flat rack: usually for large machine, no need to dismantle
Important
Această ofertă are caracter orientativ. Informaţiile exacte trebuie solicitate vânzătorului.
Recomandări pentru achiziționare
Sugestii privind securitatea
Verificarea vânzătorului
Verificarea prețului
Plată în avans îndoielnică
Variantele acestui tip de înșelăciune pot include:
  • Transferul plății anticipate pe card
  • Transfer în contul ”curatorului”
  • Transferul în contul societății cu un nume asemănător
  • Înlocuirea propriilor date în factura societății reale
Ați întâlnit o înșelăciune?
Vă rugăm să ne anunțați
Sugestii privind securitatea
Anunțuri asemănătoare
Stivuitor diesel
2019
Forţă 84.35 c.p. (62 kW) Capacitate de încărcare 5.000 kg Lungimea furcilor 3,46 m
China, Shanghai
Shanghai Yuwei Engineering Machinery Co.,Ltd
3 ani pe Machineryline
Luați legătura cu vânzătorul
Stivuitor diesel
2020
1.600 m/h
Forţă 57.96 c.p. (42.6 kW) Capacitate de încărcare 2.721 kg Viteză de deplasare 18,1 km/h Înălţimea de ridicare 4,5 m
China, Shanghai
SOLARIA TRADING CO.,LTD
2 ani pe Machineryline
400 m/h
Combustibil diesel
3 ani pe Machineryline
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Capacitate de încărcare 3.000 kg Înălţimea de ridicare 4,5 m
Shanghai Aite Machine Trading Co., Ltd
900 m/h
Forţă 44 c.p. (32.34 kW) Capacitate de încărcare 3.000 kg Combustibil diesel Viteză de deplasare 17 km/h Înălţimea de ridicare 3 m
China, Anhui
Shanghai Mingcang Machinery Trading Co., LTD.
2 ani pe Machineryline
Capacitate de încărcare 3.000 kg Combustibil diesel
China
SHANGHAI CHENGJUE MACHINERY LIMITED
5.000 m/h
Euro 2
Capacitate de încărcare 4.500 kg Combustibil diesel Viteză de deplasare 19 km/h Montant tip standard Înălţimea de ridicare 3 m Lungimea furcilor 1,2 m Lărgimea furcilor 120 mm
China
Shanghai Aite Machinery Co.,LTD
6 ani pe Machineryline
Forţă 48.98 c.p. (36 kW) Înălţimea de ridicare 4 m
China, Anhui
YIWU XUNDAN E-COMMERCE FIRM
500 m/h
800 m/h
Euro 3
Forţă 88.43 c.p. (65 kW) Capacitate de încărcare 3.000 kg Combustibil diesel
Shanghai YIJIA Machinery Equipment CO,.LTD
1 an pe Machineryline
Preț la cerere
TUO PU INTERNATIONAL MACHINERY TRADE CO., LTD
1 an pe Machineryline
Preț la cerere
Euro 2
China, Hefei
Hefei Mifan Machinery CO.,LTD
500 m/h
Euro 6
Forţă 102.04 c.p. (75 kW) Formula roţilor 10x6 Combustibil diesel Viteză de deplasare 50 km/h Montant tip cvadruplex
OUKE MACHINERY COME.,LTD
Forţă 57.14 c.p. (42 kW) Capacitate de încărcare 3.000 kg Combustibil diesel Viteză de deplasare 19 km/h Montant tip triplex Înălţimea de ridicare 4,5 m Lungimea furcilor 1,2 m Lărgimea furcilor 150 mm