Separator de carne Baader 603

Baader 603
preț la cerere
Luați legătura cu vânzătorul
Vă rog să mă contactați
Separator de carne Baader 603 - Machineryline
Separator de carne Baader 603 | Imagine 1 - Machineryline
Separator de carne Baader 603 | Imagine 2 - Machineryline
Separator de carne Baader 603 | Imagine 3 - Machineryline
Vă interesează anunțul?
Solicit fotografii suplimentare
1/3
Preţ:
la cerere
Notificați-mă despre schimbarea prețului
Marca: Baader
Modelul: 603
Greutate proprie: 600 kg
Locul de amplasare: Polonia Opole7352 km to "United States/Columbus"
Data publicării: mai mult de o lună
Machineryline ID: KP50720
Descriere
Productivitate: 2.200 kg/oră
Forţă: 4 kW
Frecvenţă: 50 Hz
Voltaj: 400
Dimensiuni de gabarit: 1,3 m × 1,15 m × 1,2 m
Stare
Stare: second hand
Servicii suplimentare

Informaţie suplimentară — Separator de carne Baader 603

Engleză
Baader 603

We offer for sale the Baader 603 industrial meat separator, designed for meat recovery (MSM/MDM) from poultry, fish, and red meat.

The machine uses gentle separation technology using a pressure belt and perforated drum, ensuring high raw material recovery while maintaining the quality of the final product.

Technical Specifications:

Model: Baader 603
Capacity: up to 2200 kg/h
Power: approx. 4 kW
Power supply: 400 V / 50 Hz
Weight: approx. 600–680 kg
Dimensions: approx. 1300 × 1150 × 1200 mm
Drum perforation diameter: 3 mm (depending on configuration)

Applications:
- Poultry meat recovery (chicken, turkey)
- Fish meat separation
- Meat recovery from slaughtered parts

Production:
- MSM / MDM
- Meat fillings
- Pâtés and delicatessen products
- Semi-finished products for the food industry

SEPARATOR / BAADER / SIEVE / POULTRY / FISH
Solicit informații suplimentare
Important
Descrierea produsului este furnizată de vânzător. Vă rugăm să confirmați toate detaliile direct cu acesta.
Recomandări pentru achiziționare
Sugestii privind securitatea
Verificarea vânzătorului

Dacă ați decis achiziționarea echipamentului la un preț mic, trebuie să fiți sigur că persoana cu care comunicați este un vânzător real. Aflați toate informațiile disponibile cu privire la proprietarul echipamentului. O metodă de înșelăciune este aceea de a se prezenta ca o societate existentă în mod real. În caz de îndoială, vă rugăm să luați legătura cu noi prin formularul de feedback, pentru alte controale.

Verificarea prețului

Înainte de a decide o achiziție, examinați cu atenție diferite oferte de vânzare pentru a cunoaște costul mediu al modelului ales. Dacă prețul din oferta care vă place este mult mai mic față de alte oferte asemănătoare, gândiți-vă bine. O diferență de preț importantă poate indica defecte ascunse sau o tentativă a vânzătorului de a comite o înșelăciune.

Nu cumpărați produse care au prețuri mult diferite față de prețul mediu al altor produse asemănătoare

Nu dați acordul la plata unor cauțiuni suspecte sau plăți anticipate ale mărfurilor. În caz de îndoieli, clarificați amănuntele, solicitați mai multe fotografii și documente privind mașina, verificați autenticitatea documentelor, puneți întrebări.

Plată în avans îndoielnică

Cel mai răspândit tip de înșelăciune. Vânzătorii necinstiți pot cere o anumită sumă din avans, pentru ”rezervarea” dreptului de achiziționare a mijlocului. În acest mod ei strâng o mare sumă de bani, după care dispar, fără a putea fi contactați.

Variantele acestui tip de înșelăciune pot include:
  • Transferul plății anticipate pe card
  • Nu efectuați plata anticipată fără semnarea documentelor care să ateste procesul de transfer de bani, dacă în timpul tratativei vânzătorul are îndoieli.
  • Transfer în contul ”curatorului”
  • O astfel de solicitare trebuie să vă alarmeze, foarte probabil comunicați cu o persoană care urmărește să vă înșele.
  • Transferul în contul societății cu un nume asemănător
  • Atenție, persoanele rău intenționate se pot ascunde în spatele unor societăți renumite, aducând mici modificări numelui societății. Nu efectuați transfer de bani dacă numele societății este dubios.
  • Înlocuirea propriilor date în factura societății reale
  • Înainte de efectua transferul de bani, vă rugăm să verificați corectitudinea datelor bancare și dacă acestea aparțin societății indicate.
Ați întâlnit o înșelăciune?
Vă rugăm să ne anunțați
Sugestii privind securitatea
Anunțuri asemănătoare
Preț la cerere
Separator de carne
8.43 c.p. (6.2 kW)
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2017
Polonia, Warsaw
ERY Food Machinery
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2016
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Preț la cerere
Separator de carne
2002
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2014
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
5.44 c.p. (4 kW)
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2015
Polonia, Dobieszowice
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MA-GRO MARCIN GROCHOWSKI
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
4.08 c.p. (3 kW)
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2018
Polonia, Warsaw
ERY Food Machinery
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2014
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
separator de carne Nowicki SNV-180
1
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
2013
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Warsaw
ERY Food Machinery
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Separator de carne
Polonia, Zamość
BMG Trade
Luați legătura cu vânzătorul