Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou

Giant G2300 HD
preț la cerere
Luați legătura cu vânzătorul
Vă rog să mă contactați
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 1 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 2 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 3 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 4 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 5 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 6 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 7 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 8 - Machineryline
Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou | Imagine 9 - Machineryline
Vă interesează anunțul?
Solicit fotografii suplimentare
1/9
Preţ:
la cerere
Notificați-mă despre schimbarea prețului
Marca: Giant
Modelul: G2300 HD
Locul de amplasare: Țările de Jos Lieshout
Numărul ID din stocul vânzătorului: 782837
Data publicării: mai mult de o lună
Descriere
Viteză de deplasare: 20 km/h
Motor
Forţă: 18.38 kW (25 c.p.)
Stare
Stare: nou
Informaţie suplimentară
VIN: XP5G2B1BETT051579
Servicii suplimentare

Informaţie suplimentară — Încărcător multifuncțional Giant G2300 HD nou

prijs: Prijs op aanvraag
Unit: Stuk
Giant G2300 HD
31x15.50-15 AS
ROPS / FOPS neerklapbaar veiligheidsdak
Zijspiegels (L+R)
1x extra dubbelwerkende hydraulische functie
elektrisch/hydraulisch bediend in joystick
Arretering op mechanische functie enkelzijdig
Wegspecificatie NL
Verkeersverlichting (halogeen)
Kentekenplaathouder met verlichting
Joystick lock
mechanisch
1x Werklamp (LED) voor op de hefarm
1x Werklamp (LED) achter de stoel
Kogeltrekhaak
Contragewicht achterop (90 kg)
Nieuwe Giant G2300 HD kniklader uit voorraad leverbaar
Solicit informații suplimentare
Important
Descrierea produsului este furnizată de vânzător. Vă rugăm să confirmați toate detaliile direct cu acesta.
Recomandări pentru achiziționare
Sugestii privind securitatea
Verificarea vânzătorului

Dacă ați decis achiziționarea echipamentului la un preț mic, trebuie să fiți sigur că persoana cu care comunicați este un vânzător real. Aflați toate informațiile disponibile cu privire la proprietarul echipamentului. O metodă de înșelăciune este aceea de a se prezenta ca o societate existentă în mod real. În caz de îndoială, vă rugăm să luați legătura cu noi prin formularul de feedback, pentru alte controale.

Verificarea prețului

Înainte de a decide o achiziție, examinați cu atenție diferite oferte de vânzare pentru a cunoaște costul mediu al modelului ales. Dacă prețul din oferta care vă place este mult mai mic față de alte oferte asemănătoare, gândiți-vă bine. O diferență de preț importantă poate indica defecte ascunse sau o tentativă a vânzătorului de a comite o înșelăciune.

Nu cumpărați produse care au prețuri mult diferite față de prețul mediu al altor produse asemănătoare

Nu dați acordul la plata unor cauțiuni suspecte sau plăți anticipate ale mărfurilor. În caz de îndoieli, clarificați amănuntele, solicitați mai multe fotografii și documente privind mașina, verificați autenticitatea documentelor, puneți întrebări.

Plată în avans îndoielnică

Cel mai răspândit tip de înșelăciune. Vânzătorii necinstiți pot cere o anumită sumă din avans, pentru ”rezervarea” dreptului de achiziționare a mijlocului. În acest mod ei strâng o mare sumă de bani, după care dispar, fără a putea fi contactați.

Variantele acestui tip de înșelăciune pot include:
  • Transferul plății anticipate pe card
  • Nu efectuați plata anticipată fără semnarea documentelor care să ateste procesul de transfer de bani, dacă în timpul tratativei vânzătorul are îndoieli.
  • Transfer în contul ”curatorului”
  • O astfel de solicitare trebuie să vă alarmeze, foarte probabil comunicați cu o persoană care urmărește să vă înșele.
  • Transferul în contul societății cu un nume asemănător
  • Atenție, persoanele rău intenționate se pot ascunde în spatele unor societăți renumite, aducând mici modificări numelui societății. Nu efectuați transfer de bani dacă numele societății este dubios.
  • Înlocuirea propriilor date în factura societății reale
  • Înainte de efectua transferul de bani, vă rugăm să verificați corectitudinea datelor bancare și dacă acestea aparțin societății indicate.
Ați întâlnit o înșelăciune?
Vă rugăm să ne anunțați
Sugestii privind securitatea
Anunțuri asemănătoare
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2025
Stare nou
Forţă 18.38 kW (25 c.p.) Viteză de deplasare 19 km/h
Țările de Jos, Lieshout
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
Stare nou
Forţă 18.38 kW (25 c.p.) Viteză de deplasare 20 km/h
Țările de Jos, Lieshout
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2020
3.946 m/h
Forţă 53.88 kW (73.3 c.p.) Viteză de deplasare 35 km/h
Țările de Jos, Zuidoostbeemster
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Înregistrați-vă pentru a primi noutățile din această secțiune
încărcătoare multifuncționale Giant
Făcând click aici, acceptați nota de confidențialitate a noastră și acordul pentru utilizatori.
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2020
560 m/h
Combustibil electro
Țările de Jos, Barneveld
A.Z. Industrials B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
21.950 EUR ≈ 115.800 RON
Încărcător multifuncțional
2019
1.507 m/h
Capacitate de încărcare 1.450 kg
Țările de Jos, Krimpen aan den IJssel
DISTRILINE DANE V.O.F.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2003
4.321 m/h
Țările de Jos, Roosendaal
BREDI B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
29.000 EUR ≈ 153.100 RON
Încărcător multifuncțional
2021
Forţă 19.11 kW (26 c.p.) Combustibil diesel
Țările de Jos, Barneveld
Van Ginkel B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
41.000 EUR ≈ 216.400 RON
Încărcător multifuncțional
2025
90 m/h
Forţă 35.28 kW (48 c.p.) Combustibil diesel Viteză de deplasare 30 km/h
Țările de Jos, Barneveld
Van Ginkel B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2023
Stare nou
Țările de Jos, Gramsbergen
Brand Equipment
Luați legătura cu vânzătorul
24.250 EUR ≈ 128.000 RON
Încărcător multifuncțional
2021
806 m/h
Forţă 19.11 kW (26 c.p.)
Țările de Jos, Kesteren
Kruijf Trading
Luați legătura cu vânzătorul
19.950 EUR ≈ 105.300 RON
Încărcător multifuncțional
2014
732 m/h
Forţă 15.44 kW (21 c.p.) Viteză de deplasare 15 km/h
Țările de Jos, Apeldoorn
KORENBLIKMACHINERY BV
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2024
Viteză de deplasare 18 km/h
Țările de Jos, Groenlo
PFEIFER Sales BV
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2024
793 m/h
Viteză de deplasare 30 km/h
Țările de Jos, Lieshout
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
Stare nou
6 m/h
Forţă 34.55 kW (47 c.p.) Viteză de deplasare 20 km/h
Țările de Jos, Middenmeer
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
Stare nou
7 m/h
Forţă 18.5 kW (25.17 c.p.) Viteză de deplasare 20 km/h
Țările de Jos, Hillegom
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
Stare nou
Țările de Jos, Middenmeer
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
56.685 EUR ≈ 299.200 RON
Încărcător multifuncțional
2026
Stare nou
Țările de Jos, Brummen
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
2007
Țările de Jos, Zuidoostbeemster
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
Preț la cerere
Încărcător multifuncțional
Stare nou
Forţă 33.3 kW (45.3 c.p.) Viteză de deplasare 30 km/h
Țările de Jos, Hillegom
Kraakman B.V.
Luați legătura cu vânzătorul
14.950 EUR ≈ 78.900 RON
Încărcător multifuncțional
Țările de Jos, Nuland
VLN Handelsonderneming BV
Luați legătura cu vânzătorul