Machineryline » Licitaţii pentru vânzări echipamente industriale » Licitaţii pentru vânzări ataşamente de sudare » Licitaţii pentru vânzări aparate de sudură » Licitaţii pentru vânzări aparate de sudură Kraft & Dele » Aparat de sudură Kraft & Dele nou »

De vânzare aparat de sudură Kraft & Dele la cel mai bun ofertant

Kraft & Dele
228 EUR
Luați legătura cu vânzătorul
Vă rog să mă contactați
Aparat de sudură Kraft & Dele nou - Machineryline
Aparat de sudură Kraft & Dele nou | Imagine 1 - Machineryline
Aparat de sudură Kraft & Dele nou | Imagine 2 - Machineryline
Aparat de sudură Kraft & Dele nou | Imagine 3 - Machineryline
Aparat de sudură Kraft & Dele nou | Imagine 4 - Machineryline
Aparat de sudură Kraft & Dele nou | Imagine 5 - Machineryline
Vă interesează anunțul?
Solicit fotografii suplimentare
1/5
Preţ iniţial:
228 EUR
≈ 1.198 RON
treceți la licitație
Notificați-mă despre schimbarea prețului
Marca: Kraft & Dele
Locul de amplasare: Belgia Aye
Numărul ID din stocul vânzătorului: 014771-076
Licitaţie 1
Data efectuării: 2026-09-14 18:00
Data de sfârşit: 2026-09-28 19:55
Licitația începe peste: 18 zile 04:58
Data publicării: Produse noi - astăzi
Descriere
Voltaj: 220
Stare
Stare: nou

Informaţie suplimentară — Aparat de sudură Kraft & Dele nou

brand: KRAFT&DELE
Poste de soudage pour débosselage - SPOTTER + Chariot + Accessoires
Ce réparateur de carrosserie professionnel est conçu pour les réparations de carrosserie utilisant le soudage par points. L’appareil vous permet de redresser
retirer et enlever efficacement les bosses des éléments en tôle sans avoir besoin de démonter les pièces. Avec un courant de sortie élevé de 4200 A et une tension de sortie réglable de 1 à 7 V
il assure un travail efficace et précis en atelier
Le réparateur a été adapté pour fonctionner avec 220 V et se caractérise par une conception robuste qui fonctionne bien en usage intensif. Une large gamme d’accessoires vous permet d’ajuster la méthode de réparation au type et au degré de dommages causés à la tôle. Le chariot inclus facilite le transport de l’appareil dans l’atelier et le rangement pratique des accessoires
ce qui augmente considérablement le confort du travail quotidien
L’appareil propose 9 modes de fonctionnement et la possibilité de sélectionner Auto/Manuel
ce qui facilite l’ajustement du mode de fonctionnement à une tâche spécifique et aux préférences de l’utilisateur
Caractéristiques du produit
Puissance de soudage élevée – 4200 A pour des réparations efficaces de la carrosserie
Tension de sortie réglable de 1 à 7 V – correspondance précise des paramètres de fonctionnement
9 modes de fonctionnement + Auto/Manuel – ajustement rapide des réglages selon le type de réparation
Adapté au 220V
Une large gamme d’accessoires pour différents types de dommages
Conception robuste – adaptée à un usage intensif en atelier
Tramway de transport – déplacement pratique de l’appareil et organisation du travail
Usage universel dans les ateliers de carrosserie et de peinture
Spécifications
️ Tension d’entrée 220 V
️ Tension de sortie 1-7 V
️ Courant d’entrée 20–65 A
️ Courant de sortie 4200 A
Composition
Fer-ferrier observateur
Onglets triangulaires – 10 pièces
Longues plaques (OT) – 10 pièces
Entretoises rondes – 20 pièces
Tête de tige en carbone – 1 pièce
Tête de méson – 1 pièce
Tête de soudure – 1 pièce
Réparation des ventouses – 1 PC
Fils ondulés – 10 pièces
Tige en carbone – 2 pièces
Crochet – 1 pièce
Clé à molette – 1 pièce
Envoi : Tarif D
Solicit informații suplimentare
Important
Descrierea produsului este furnizată de vânzător. Vă rugăm să confirmați toate detaliile direct cu acesta.
Recomandări pentru achiziționare
Sugestii privind securitatea
Verificarea vânzătorului

Dacă ați decis achiziționarea echipamentului la un preț mic, trebuie să fiți sigur că persoana cu care comunicați este un vânzător real. Aflați toate informațiile disponibile cu privire la proprietarul echipamentului. O metodă de înșelăciune este aceea de a se prezenta ca o societate existentă în mod real. În caz de îndoială, vă rugăm să luați legătura cu noi prin formularul de feedback, pentru alte controale.

Verificarea prețului

Înainte de a decide o achiziție, examinați cu atenție diferite oferte de vânzare pentru a cunoaște costul mediu al modelului ales. Dacă prețul din oferta care vă place este mult mai mic față de alte oferte asemănătoare, gândiți-vă bine. O diferență de preț importantă poate indica defecte ascunse sau o tentativă a vânzătorului de a comite o înșelăciune.

Nu cumpărați produse care au prețuri mult diferite față de prețul mediu al altor produse asemănătoare

Nu dați acordul la plata unor cauțiuni suspecte sau plăți anticipate ale mărfurilor. În caz de îndoieli, clarificați amănuntele, solicitați mai multe fotografii și documente privind mașina, verificați autenticitatea documentelor, puneți întrebări.

Plată în avans îndoielnică

Cel mai răspândit tip de înșelăciune. Vânzătorii necinstiți pot cere o anumită sumă din avans, pentru ”rezervarea” dreptului de achiziționare a mijlocului. În acest mod ei strâng o mare sumă de bani, după care dispar, fără a putea fi contactați.

Variantele acestui tip de înșelăciune pot include:
  • Transferul plății anticipate pe card
  • Nu efectuați plata anticipată fără semnarea documentelor care să ateste procesul de transfer de bani, dacă în timpul tratativei vânzătorul are îndoieli.
  • Transfer în contul ”curatorului”
  • O astfel de solicitare trebuie să vă alarmeze, foarte probabil comunicați cu o persoană care urmărește să vă înșele.
  • Transferul în contul societății cu un nume asemănător
  • Atenție, persoanele rău intenționate se pot ascunde în spatele unor societăți renumite, aducând mici modificări numelui societății. Nu efectuați transfer de bani dacă numele societății este dubios.
  • Înlocuirea propriilor date în factura societății reale
  • Înainte de efectua transferul de bani, vă rugăm să verificați corectitudinea datelor bancare și dacă acestea aparțin societății indicate.
Ați întâlnit o înșelăciune?
Vă rugăm să ne anunțați
Sugestii privind securitatea
Anunțuri asemănătoare
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Structură metalică
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 212 EUR ≈ 1.114 RON
Încălzitor cu inducție
Stare nou
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 245 EUR ≈ 1.287 RON
Compresor portabil
Stare nou
Forţă 3.8 c.p. (2.79 kW) Productivitate 480 l/min Presiune 8 bar Volumul rezervorului 100 l Frecvenţă 50 Hz Voltaj 220
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Container abroll
2011
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Aparat de sudură - bena basculabila
Volum 10 m³
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Instrument de măsurare
Belgia, Charleroi
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 275 EUR ≈ 1.445 RON
Structură metalică
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Container abroll
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 192 EUR ≈ 1.009 RON
Aparat de sudură - redresor baterie auto
Stare nou
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 199 EUR ≈ 1.045 RON
Aparat de sudură - presă hidraulică
Stare nou
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
boxpalet 4 Bacs métalliques superposables avec porte amovible boxpalet 4 Bacs métalliques superposables avec porte amovible boxpalet 4 Bacs métalliques superposables avec porte amovible
3
licitaţie 190 EUR ≈ 998,20 RON
Boxpalet
Belgia, Aye
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Container abroll
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Remorcă transport utilaje
2004
Capacitate de încărcare 2.700 kg Număr de axe 2
Belgia, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Container abroll
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Container abroll
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Aparat de sudură - bena basculabila
Volum 20 m³
Belgia, Floreffe
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul
licitaţie 250 EUR ≈ 1.313 RON
Agricol transportoare
Belgia, Fernelmont
Auctelia SA
Luați legătura cu vânzătorul